Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Halloweenská noc je za dveřmi a je čas začít přemýšlet o svých dezertech. Pokud plánujete péct cupcaky, tyto cukrové ozdoby ve tvaru duchů, netopýra, kočky a dýně jsou ideální, aby vašim výtvorům dodaly lahodný a strašidelný nádech. Obsahuje: 6 cukrových ozdob (2 dýně, 2 duchové, 1 netopýr, 1 kočka) Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční záření a zdroje tepla.

Složení produktu

moučkový cukr, voda, tapiokový škrob, vaječný bílek, zahušťovadla: E466, E401, E415, E412, potravinářská barviva: E100, E120, E153, E133; regulátor kyselosti: smetana z vinného kamene.

Alergeny vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1447 kJ
Energetická hodnota kcal 345,8 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 84 g
    - z toho cukry 74 g
Bílkoviny 2 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva oranžová / bílá / černá
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Zdobení na Halloween
Zdobení dortů a mafinnů na Halloween
Halloween
Výrobce Decora
EAN 8024622081775
Kód produktu 0500441

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Metalická barva do nápojů Spirdust černá 1,5g

Metalická barva do nápojů Spirdust. Balení 1,5 g.

151 Kč
10066.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva (Black) černá 35 g

Černá gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

98 Kč
280 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - oranžová

Potahovací hmota s hladkou strukturou na konečnou úpravu povrchů sladkého pečiva

206 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Přírodní potravinářská barva černá 25 ml

Přírodní potravinářská barva černá. Balení 25 ml.

74 Kč
296 Kč / 100ml

Není skladem
-54 %
Fóliový balónek kost 64cm

Fóliový balónek kost 64cm

Fóliový balónek kost, 64 cm.
71 Kč
33 Kč

Skladem > 10 ks

Čokoládová poleva v tubě na psaní černá 32g

Čokoládová poleva v tubě na rychlé zdobení dortů. Díky špičce namalujete i tenší linky. Balení 32 g.

76 Kč
237.5 Kč / 100g

Není skladem